V červnu letošního roku se všichni na světě zaměřili (a dokonce i ti, kteří se nezajímají o fotbal) na Moskvu a na závěrečné utkání Ligy mistrů mezi Manchester United a Chelsea – a spousta lidí si chtěla zarezervovat hotel v Moskvě. Jelikož se letos nekoná jiný velký mezinárodní šampionát, finále Ligy mistrů v Říme 27. května bude největším fotbalovým svátkem v letošním kalendáři – a nikdy není pozdě na to, abyste se zasnili a řekli si, že se pojedete podívat na váš tým ve finále.

V červnu letošního roku se všichni na světě zaměřili (a dokonce i ti, kteří se nezajímají o fotbal) na Moskvu a na závěrečné utkání Ligy mistrů mezi Manchester United a Chelsea – a spousta lidí si chtěla zarezervovat hotel v Moskvě.

Jelikož se letos nekoná jiný velký mezinárodní šampionát, finále Ligy mistrů v Říme 27. května bude největším fotbalovým svátkem v letošním kalendáři – a nikdy není pozdě na to, abyste se zasnili a řekli si, že se pojedete podívat na váš tým ve finále.

Mezinárodní rezervační hotelový portál www.hotels.com doporučuje fotbalovým fanouškům, aby provedli rezervaci hotelu v Římě už nyní.

Dynamo Kyjev dosáhlo nejdramatičtějšího výsledku ve třetím kole soutěže, kdy porazilo Spartak Moskva 8-2 ve dvou fázích.

Chelsea je mezi horkými favority na pomstu za porážku v poslední minutě jejich rivaly z Manchester United, ale experti si myslí, že triumfu by mohli znovu dosáhnout Italové nebo Španělé. Jak Barcelona, tak Juventus jsou ve skvělé formě.

Hotels.com již zaznamenal zájem o rezervaci hotelů v Římě – ale stále jsou ještě hotelové pokoje v Římě k dispozici.

O Hotels.com
Na www.hotels.com – ty nejlevnější hotelové sazby, od luxusních hotelů po úsporné ubytování. www.hotels.com nabízí ty nejlepší cenové a slevové programy pro hotelové ubytování kdekoliv.

S působností na všech významných trzích a věci oddanými pracovníky http://cesko.hotels.com/ nabízí více než 80 000 výběrových hotelů po celém světě s garancí ceny ve více jak 40 000 těchto zařízení: pokud zákazník najde stejné ubytování za nižší cenu, Hotels.com se této ceně přizpůsobí.