PUMA® bude letos v létě v průběhu konání EURO 2008 pořádat ve Vídni večírky, koncerty a další akce

Herzogenaurach, duben 2008 – Sportovní lifestylová společnost PUMA® dnes oznámila, jaké akce bude pořádat u příležitosti letního fotbalového turnaje v Rakousku a Švýcarsku. Šestého června (6.6.2008) PUMA otevře dveře „Fotbalové republiky” v centru Vídně. Prostor „Fotbalová republika” bude umístěný ve známé restauraci a nočním klubu Volksgarten. Po dobu konání mistrovství se zde bude konat celá řada akcí.

Od 6. do 29. června se ve „Fotbalové republice PUMA” budou ve svůdné, přátelské a zábavné atmosféře konat početné akce z oblasti sportu, hudby, životního stylu a módy. Součástí lokace bude prostorný interiér se salonky a bary a také velký venkovní prostor, který pojme víc než tisíc lidí. Hosté zde budou moci sledovat v přímém přenosu všechny zápasy EURO 2008. Zápasy bude komentovat berlínská zábavná skupina „SputnikTV”, která vystupovala na akcích PUMA už během mistrovství světa v roce 2006.

Rozsáhlý venkovní prostor pro sledování zápasů bude jádrem tohoto jedinečného místa, kde se každé utkání promění v nezapomenutelný zážitek pro všechny přítomné.

Od 6. do 29. června vás PUMA zve do „Fotbalové republiky” ve Vídni, kde můžete sdílet svou vášeň pro fotbal ostatními a užívat si celou řadu zábavných událostí a představení – od fotbalových zápasů až po koncerty populárních umělců.

Zahajovací party se bude konat 6. června a na programu bude živé vystoupení mezinárodních umělců Phillipa van het Velda a Calvina Harrise. Po dobu konání fotbalového turnaje až do 29. června se ve „Fotbalové republice” bude konat dlouhá řada rozmanitých akcí, večírků a koncertů. Nebude chybět ani New Young Pony Club a Robyn, jejíž písnička „With Every Heart Beat“ se vyhoupla na čelo britských hitparád.

Oficiální stránky aktuálně potvrzených vystupujících:
New Young Pony Club – www.wearepony.com, MySpace profil
Calvina Harrise – www.calvinharris.tv, MySpace profil
Robyn – www.robyn.com, MySpace profil
Phillip van het Veld – MySpace profil
Podrobný program bude zveřejněn počátkem května na stránkách www.puma.com a pumafootball.com. Více o vídeňském klubu Volksgarten naleznete na www.volksgarten.at.